Konkurrencevindere

Vindere af lampe/højttaler/vinkøler fra Nikki:
Uge 8: Vibeke Heilmann, 9000
Uge 9: Nete Tore Olsen, 4300
Uge 10: Irene Larsen, 6800
Uge 11: Carmen Garcia Schmidt, 9500
Uge 12: Hanne Vedderkop, 2900
Uge 13: Danny Glintborg, 5220
Uge 14: Camilla Stensbjerg, 8600

Tidligere vindere (Wellness):

BRAUN Silk-épil 9 Flex 9-010 epilator:
Uge 46: Lisbeth Bøgh, 2660
Uge 47: Inger Blom, 9260
Uge 48: Inge Lauridsen, 6722
Uge 49: Nickolinne Damgård, 2400
Uge 50: Bente Jürgensen, 6200
Uge 51: Pia Kristensen, 6700
Uge 52: Maria Rahim-Brandin, 2100
Uge 53: Liv Aagaard, 5000
Uge 1: Anne Drejer, 9000
Uge 2: Marianne Hjoellund, 7443
Uge 3: Kasper Balshøj, 7800
Uge 4: Charlotte Tang, 8723
Uge 5: Tanja Eckeroth Winther, 6640

BEURER FM90 Fodmassageapparat:
Uge 46: Annette Jensen, 5600
Uge 47: Mogens Krabbe, 2670
Uge 48: Jens Møller, 5500
Uge 49: Benny Carlsen, 3300
Uge 50: Hanne Pedersen, 9380
Uge 51: Benny Christensen, 7400
Uge 52: Lene Babic, 8700
Uge 53: Rikke Tatt Poulsen, 7620
Uge 1: Niels-Ove Osborne, 8500
Uge 2: Linda & Eigil Busack Pedersen, 8600
Uge 3: Marian Lomholt, 6760
Uge 4: Jeppe Rasmussen, 5750
Uge 5: Susan Nielsen, 3480

Tidligere vindere (KitchenAid):

Uge 34: Carsten Frentz, 8660
Uge 35: Charlotte Sigh Jakobsen, 7752
Uge 36: Kenneth Harbo, 6400
Uge 37: Inge Moslund, 6710
Uge 38: Sarah Amby, 2200
Uge 39: Ingrid Kopp, 7620
Uge 40: Ditte Terkilsen, 6580
Uge 41: Lene Hjelm, 5672
Uge 42: Judith Bärnholdt, 4733
Uge 43: Anette Andreassen, 9270
Uge 44: Bente Gammelholm, 2850
Uge 45: Inger Knudsen, 9700

Tidligere vindere (Black&Decker-konkurrencen):

Uge 22: Benjamin Jensen, 7100
Uge 23: Majbritt Larsen, 4400
Uge 24: Tim Nielsen, 6715
Uge 25: Nicholas Monnerup, 2860
Uge 26: Solveig Hansen, 7430
Uge 27: Svend Andersen, 6830
Uge 28: Kristian Vincentz, 3400
Uge 29: Anette Kjemtrup, 7173
Uge 30: Carsten Vindfeld Nelsen, 8600
Uge 31: Gita Faurholdt, 8660
Uge 32: Markus Eger, 8850

Tidligere vindere (Zwilling-konkurrencen):

Uge 7: Maria Bloch-Jensen, 7400
Uge 8: Hanne Krejsler, 5500
Uge 9: Jens Mølbæk, 8600
Uge 10: Louise Langelund, 1950
Uge 11: Mette Bagger, 990
Uge 12: Annemarie Højgaard, 8464
Uge 13: Jane Romer, 4800
Uge 14: Christian Buchart, 2635
Uge 15: Johanne Sørensen, 8700
Uge 16: Susanne Jensen, 6000
Uge 17: Marianne Brændstrup, 7280
Uge 18: Anne Hochheim Magnussen, 9000
Uge 19: Guzel Galimova, 7500
Uge 20: Michael Petersen, 4140
Uge 21: Christina Pedersen, 6710